مرکز فروش گردو کاغذی

مرکز فروش گردو در سال ۱۴۰۱ انواع مختلف گردو (گردو سفید، گردو کاغذی، گردو تازه و … ) با بالاترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش می رساند و با استقبال همراه بوده است.

گردو به عنوان یکی از میوه های شگفت آور می باشد که در صورتی که خواص و فواید آنرا بشناسید هیچگاه این محصول را از برنامه تغذیه تان حذف نمی کنید. گردو در ایران به عنوان یکی تولیدات بومی ایرانی می باشد که کیفیت گردو های ایرانی در تمام جهان مثال زدنی می باشد.خواص شگفت انگیز گردو.گردو به عنوان یکی از محرک های ضد فراموشی می باشد و به عنوان یکی از مبارزان با آلزایمر می باشد. گردو برای عملکرد های ذهنی و بالا بردن هوش تاثیر دارد. گردو یکی از اساسی ترین مواد ضد سرطان می باشد و برای بروز و جلوگیری از پیشرفت بسیاری از سرطان ها بسیار موثر است. گردو برای محافظت از قلب و عروق بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل برای بیماری های قلبی، بیماری های مربوط به رگ بسیار مفید است. گردو شیلی در دبی برای چربی سوزی مناسب می باشد و باید به عنوان یکی از مواد پایه ثابت برنامه غذایی روزانه باشد.

6

  1. سلام گردو کاغذی ما خریدیم و پوست نازک و طعم بهتری داشت و البته گردو با فسفر و خاصیت چربی سوزی عالی برای وعده غذای صبحانه است با لبنیات .

  2. سلام گردو با داشتن فسفر در رشد کودکان بسیار موثر است و به عنوان میان وعده با پنیر تاثیر بهتری دارد و ما استفاده می کنیم .

  3. سلام خیلی خوبست که گردو در همه فصل ها در دسترس است و برای مصرف غذایی و تامین سلامتی در سر سفره خانواده قرار دارد .

  4. سلام در ایران گردو در تمام مناطق به ویژه نواحی کوهستانی به عمل می آید و کیفیت مختلف دارد که گردوی کاغذی هم نوع مرغوبی است که تولید داخلی دارد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.